Proběhly první farmářské trhy

      

V Šumperku proběhly první farmářské trhy. Počasí návštěvnímům i prodejcům přálo. Lidé si mohli nakoupit výrobky od svých oblíbených prodejců. 

 Dsc03114

Novinkou prvních trhů bylo nové řeznictví paní Timiraosové. Tito regionální výrobci masných výrobků z Přerova, držitelé ocenění Regionální potravina, k nám na trhy zavítají i po celý zbytek roku.

 Dsc03106

Do Šumperka přijeli i další prodejci ocenění značkou Regionální potravina. Nákupem jejich výrobků tedy nemohou zákazníci prohloupit. Mimo to si návštěvníci mohli zakoupit již ověřené výrobky od pravidelných návštěvníků našich trhů, jako jsou  Roztomilé sýry, ovčí sýry z Brníčka nebo nebo masné výrobky a uzená masa od p. Klimeše z Bušína či firmy Maso V + W s.r.o. z Krnova

 Dsc03167

Dsc03116

Nechyběla ani prozatím poněkud chudá nabídka zeleniny a ovoce od bio zemědělců maznželů Dospivových. Budeme se těšit, co vše nám vypěstují po celý rok.

 Dsc03108

Na prvních farmářských trzích jsme pro náštěvníky přichystali i malou kuchařskou šou. Na trzích nakoupili a pak z čerstvých surovin uvařili herečka a kuchařka Markéta Hrubešová a moderátor Jakub Prachař. Návštěvníci mohli při této šou také vyhrát hodnotné ceny, které sponzorovala stavební spořitelna Wüstenrot. 

Dsc03085

Dsc03140

Příští farmářské trhy budou 4.5.2018. Těšíme se na Vaši návštěvu

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

Kontaktujte nás

Okresní Agrární komora Šumperk

Jílová 1550/1

787 01  Šumperk

E: oaksumperk@seznam.cz

T: 605 056 387

Napište nám

Partneři

  Renomia-agro_znacka

 

    Logo-kis_2

 

 

Zabreh